Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Stobs

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Mc Stobs është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Mc Stobs eshte nje raper nga Fieri, i njohur edhe si producent ne lab-in e tij Km productions. Ai eshte pjesë e grupit te famshem te muzikes underground Ukb, I njohur si nga grupet me popullaritet te ketij stili te cilin I dhan emer Mc stobs dhe Mc Acrostic ku historia e tyre eshte e nderuar nga pasioni lufta kundër mentaliteteve urbane njohur edhe si revolucion. Historia e tyre eshte nje shembull qe ndiqet nga shumë njerëz ku te gjith jan pjesë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Komente

Asnjë KomentStayonbackstage (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Wllatki

O.D (Overdose)

Xhema Aka Jemayli

F-Tim

Scorpion

Biggi

Bidaki

Kacho

Legjenda

F-Boogie

Tags: Mc Stobs


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet