Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Stobs - Sa Here Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

- Verse 1 -
Sa her mendoj me vete
Ku eshte gabimi
Sa her kujtoj
Historin qe nga fillimi
Me vijn ne mendje
Imazhe kur ishim bashk te dy
Sa her ti me thoje se asnje hap nuk hedh un dot pa ty
PSE?
Gabime
Zhgenjime
Trillime
Pse mes tyre ishim ne?
Vendime
Krijime
Shkrime
Per gjithcka qe donim ne
Cila deshir nuk te eshte plotesu?
Smund me te thirr jet
Kur ti sje me mua ktu
Kur ti nuk je ktu !
Seshte problem pse nuk jemi bashk
Sjan problem fjalet qe thash
I vetmi problem qe kam
Ti je me tjeter un me tjeter jam. . .

- Verse 2 -
E vetmja fjal qe them tani
Eshte se me ty prap nuk do jem
E DI
Vec kujtimet mbeten gjall
Si nje enderr apo perrall
Ku nje vajze donte nje djal
Nje ndjenj e paster qe spershkruhet dot me fjal
Vall !
Pyes veten nese ajo ndjenj eshte dhe sot gjall
Dhe pse sot eshte dikush tjeter
Te dergon te njejten leter
UN PRAP TE THEM SE
Ne cdo nat ne cdo enderr
Vjen dhe me perqadon
Ne cdo sekond ne cdo frymemarrje
Ty te them ti me mungon
Nje shikim nje buzeqeshje
Vetem kaq me mjafton !
Se ne cdo tekst ne cdo fjal qe shkruaj
Ti je motivi qe me frymezon
Ne mendimet e mia
Vendi ku ti jeton
Lej urrejtjen qe ke menjan
Te dua pran ne hapat qe kam . . .


Ky tekst u dërgua nga Gk


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mc Stobs
Publikimi: 19/03/2016


Mc Stobs - Sa Here
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Here".
3. Video është e këngës "Sa Here", por nuk këndohet nga Mc Stobs.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Stobs:


Komente 0