Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Stobs - Stayonbackstage Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Shiko Stobs
Nese do nje mendim nga une se si te hecesh me muziken

Po

Duhet te investosh shum ne paraqitjen e jashtme

Ehe . . .

Nuk duhet te hedhesh . . .
Nuk duhet te shkruash me tekste te bukura

Po shiko! . .

Nuk ka me nevoj teksti sot

Pse?

Sot duhet te investosh ne . .
Ne femra ,makina ,lek . .
Gjera qe te rreklamojn ne klipe qe . .
Qe njerezit nuk i kan por i duan
Me kupton ca dua te them!
Nuk duhet te shikosh se ca po ndodh perqark . .
Thjesht! . .
Thjesht! . .
RREKLAMO . . .

Shiko . .
Mendimi im eshte se :

STROFA 1

E kur me flet per muzik
ca k.... di per muzik ti?
Ushqehesh me injorance
nga tipat qe sheh ne TV.
Shkruan nje keng
per titull V.I.P
Ta q...sha ate karrier
qe do ne M.T.V
As nuk e duaa
Te flas per gjera qe si kam
Nuk eshte per mua
Nese respektin nuk ma dhan
Merr respekt Jep respekt
Man nuk kan rendesi lekt
E nese i vendos N'PLAN T'PAR
Je njeri i cekt Nje shpirt i vdekt
Qe asnjehere
s'jeton ne realitet
Vec ne endrrat e veta
E sheh veten si te jete mbret
Por ne te vertet
Po duket ska kualitet
Ska vullnetin e lire
Qe nje artist e sheh boten si do vet
Por detyrohet nga te tjeret
Te jet si Pusht ne kte shtet
Te kerkoj te ket Pushtet
Mbi njeriun qe e mbeshtet
Qe e coi aty ku eshte
Dhe me pas nuk i jep
Ca meriton vertet
PRANDAJ . . .

REFRENI
STAY ON THE MOTHERFUCKING
BACKSTAGE
YOU'RE ANOTHER FUCKING
FAKE PAGE
I'M THE REVOLUTION
NEW AGE

STAY ON BACK STAGE

STROFA 2
Ejj
Mos u afro ne zonen time
Joo
Nuk do kesh perfitime
Merr disa vendime
Qe te mos perfundosh personazh
Ne MUZIKEN TIME
Prandaj hesht me mir
Dhe hapi vesht
Degjo ca ndodh verdall
Pastaj folem mua per CASH
Ta thash te THE MONEY
Se ca domethen CASH te kesh
Ke mundesi gjithcka te blesh?
Por jo!
Smund te blesh dashurin e njerzve qe t'rrethojne
Nuk mund te blesh respektin e atyre qe t'rrethojne
Nuk mund te blesh vullnetin e atyre qe punojn
Qe punojne cdo dit e me shume
Qe qendrojn cdo nat pa gjum
Per te arrit ate qe duan
Asnjiher si japin fund
Dhe ti vjen e me thua
Shiko se ku jam un me 1 keng
Nderkohe qe t'solla m'shum se 1 Album
Dhe kjo eshte kenga e fundit
Per ty skam ca te them me shum
PRANDAJ



Nuk kemi video për këtë këngë.


Mc Stobs
Publikimi: 08/01/2017


Mc Stobs - Stayonbackstage
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stayonbackstage".
3. Video është e këngës "Stayonbackstage", por nuk këndohet nga Mc Stobs.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Stobs:


Komente 0