Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Stobs - Si Malboro  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Mc Stobs

Komente

Asnjë Koment

02/08/2017

2017-08-02T17:16:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Malboro" kënduar nga Mc Stobs.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mc Stobs i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mc Stobs:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet