A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mc Toska - Zoti Um Nimon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/07/2010

2010-07-28T21:21:29

Si ti qeli syt pi gjumit thom o
Zot a po m`nimon lum per mu
E keq per to qe fjalen Zot e
Harron se thom weq kur jom
Keq a kur e kom naj problem
Edhe qat`her kur jam mas mir
Di Zotin me Permen per qata
Um nimon se kerkujna si boj
Dom ty niher kum pas telashe
Po Telashe prap kom po jom
I lidhun me Zotin kreit atij i
Kofshim fal per qat shum sfidoj
Edhe problem osht mem nal
Un kerkujna sja du t`keqen
Besom hiq sjam tu rrejt po
Edhe un kom T`meta nuk
Mahem si i shenjt e boj jeten
Si qdo njeri pernime jam pa
Komplekse shihem mbrapa
Historis mbrapa ni kalum
Prekse nese doni mem gjyku
M`gjykon aj qe
Mka kriju a jom i mir a jom
I keq jav la juve mem vlersu
Falimniderit o Zot ta dhuroj
Pa kuqfi ti je e vetmja fuqi
Qe sundon mbi gjithesi.

Ref:#2

E di qe jeta ka sfida
E un shum kom sfidu
E di qe pa ndihmen e
Zotit sot skisha egzistu
Sille ka ta sillsh qdo dit
Jeta po msfidon po un
Nuk e kom problem se
Mu Zoti um nimon.

Tash Perkulem N`dy Guj
E dy durt i qoj perpiet
Pendohem per tkalumen
Se tash paqen e kom gjet
Kreit qka di e qka boj per-
-jetimet i shkruj nflet e atij
I kofshim Fal qe un sot jam
Nket jet ai qe e krijoj boten
E na dha ket dituri ai qe osht
I vetem e qe T`bon shkrum e
Hi atij i kofshim kush perpara
Smun mi dal fuqi mbi natyrore
E ska Njeri qe e ndal
ZOTI UM NIMON qdo dit prap
Pi Zotit Lypi ndihm i falemnder-
-hem per qa ham e qa pim
A pe kuptoni o njerz pse mu Zoti
Po M`nimojka mos thuj Zoti po
Harron se asniher spo harroika
Osht pak me i shkru se kto Ndjenja nuk pershkruhen kto
Vargje qe pi thom prei zemres
N`mikrofon po gjuhen jom i vetdishem per qdo sen tash qe Pe thom kerkush mos t`harron
Secilit Zoti i Ndihmon.

Ref:#2

E di qe jeta ka sfida
E un shum kom sfidu
E di qe pa ndihmen e
Zotit sot skisha egzistu
Sille ka ta sillsh qdo dit
Jeta po msfidon po un
Nuk e kom problem se
Mu Zoti um nimon

"Yeah shoki mo harro kurr
Se ka T`shkon e ki zotin
Per mi kry"

Mc.Toska nmikrofon
Vizion Records

Ref: #1

E di qe jeta ka sfida
E un shum kom sfidu
E di qe pa ndihmen e
Zotit sot skisha egzistu
Sille ka ta sillsh qdo dit
Jeta po msfidon po un
Nuk e kom problem se
Mu Zoti um nimon


Lyrics submited by Ylber KabashiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019