Audio

Mc Toska - Rapi U Vra (diss)  (Feat. 2li-g)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/02/2011

2011-02-03T22:23:18

Featuring

2li-GKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rapi U Vra (diss)" kënduar nga Mc Toska.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mc Toska i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mc Toska: