Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1473
 • Emri i Vërtetë:
 • Mehdin Pergjeçaj
 • Vendlindja:
 • Deqan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 41 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Meda është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. I ati i tij Hasani, rrjedh nga një familje e Lumbardhit të Deqanit. Pasi Hasani kreu shkollimin në Prishtinë, u punësua në Minjerën e Kishnicës dhe iu nda një banesë në Hajvali, ku Hasani disa kohë veproi dhe jetoj në Hajvali. Ai ka tre fëmijë dy djem edhe një vajzë. Këngën e kanë traditë të përcjellur brez pas brezi: Ka kënduar babai i Hasanit (gjyshi i Medes), ka kënduar dhe ka qenë këngëtar i shquar babai i Medes Hasani. Meda është një këngëta...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

121 🔥Na Na (2020)

★★★★

A Jena (2019)

★★★★★

Meda Me Balada (2018)

★★★★

Njo Po Njo (2018)

★★★★★

Hitet Nga Meda (2017)

★★★★★

N'extrem (2017)

★★★★

Kot E Ke (2016)

★★★★

Hallall (2015)

★★★★★

Drejtesi, Drejtesi (2015)

★★★★★

Princeshë (2014)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (145)

1
0
9
16
13
16
18
26
15
15
20
4
15
15
8
35
16
12
13
22

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

BimBimma

Getoar Selimi

Genc Prelvukaj

Blero

Unikkatil

2po2

Action Bronson

Labinot Tahiri (Labi)

Naim Krasniqi

Mahmut Ferati

Tags: Meda, Mehedin Pergjeçaj, Mehedin Pergjeqaj, Mehedin Pergjecaj, Mehdin Pergjeçaj


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet