Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda Bajrami - U Fejove (Feat. Red Bloody)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Prej dites ne e'rresir ike pa lamtumir shkove u fejove per mu spate meshir. PO te kujtoj n'fustan te bardh prind e tu deshmitar Une tash per ty mbeta nje lakmitar. Ti shkove ti u fejove ti je ajo qe mua me lendove ti je ajo qe mabajte ket jet tash une po vdes e ti jeto i qett(2x). Per aq koh sa kaluam ti ke pas vler per muaaa shpirtii mu coptuu pse me tjeter je feju un me zemer jam ka qajj e ti po buzqesh nese ti kthehesh prap mu zdo me gjesh N'krah me tjeter nuk mund te shikoj Je ti e vetmja qe e dashuroj TI shkove ti u fejove ti je ajo qe mua me lendove ti je ajo qe mbajte nket jet tash un po vdes e ti jeto e Qetttttt(2x)


Ky tekst u dërgua nga Besar


Nuk kemi video për këtë këngë.


Meda Bajrami
Featuring: Red Bloody
Publikimi: 01/12/2012


Meda Bajrami - U Fejove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Fejove".
3. Video është e këngës "U Fejove", por nuk këndohet nga Meda Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda Bajrami:


Komente 0