Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Meda (Nurimeda Kamberi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31
  • Emri i Vërtetë:
  • Nurimeda Kamberi
BIOGRAFIA: Meda (Nurimeda Kamberi) është një këngëtare e njohur. Më datë 3 Maj 2007, Meda publikon videoklipin "Çfare Dua". Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, teksti u shkrua nga Gjergj Jorgaqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Gramoz Kozeli. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Emira Ademi

Luljeta Kuraja

Aida Hani

Ema Bytyqi

Sevi

Mimoza Abedini

Xhesika Lela

Liliana Kanina

Jorida Zaimaj

Entela Ilirjani

Tags: Nurimeda Kamberi, Meda, Meda Kamberi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet