Meda

Ç’shoqëri Kanë Meda Me Elvana Gjatën?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[23-11-2015]
Flitet se te Elvana dhe Meda nuk ka xhelozi as inate ndaj kolegëve e kolegeve të skenës sonë muzikore.

Raportet e Medës dhe të Elvanës me kolegë këngëtarë janë paksa më të veçanta nga të tjerët. Flitet se këta të dy me të gjithë qëndrojnë mirë, përkundër fjalëve e thashethemeve që i dëgjojnë nga personazhet e estradës.

Elvana e Meda nuk brengosen për këto, meqë ka kohë që janë mësuar me thashetheme e spekulime që bëhen për ta.

As Elvana e as Meda nuk ndalen. Nuk ndalen me projekte, këngë, sa që shpesh u bëhen edhe hite.

Miqësinë e shëndoshë në mes tyre e tregon edhe kjo foto, tek shihet Meda me vajzë dhe Elvanën.
 (Kosovarja)

Ç’shoqëri Kanë Meda Me Elvana Gjatën?


Komente 0