Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ja Ku Po I Kalon Pushimet Meda Me Familje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4
[16-01-2016]
Këngëtari i njohur Meda ka vendosur që janarin e 2016-tës ta nisi me pushime dhe ka zgjedhur një dstinacion mjaft të nxehtë këtë kohë.

Ai ka shkuar bashk me familjen e tij në meksikë, me gruan dhe fëmijët si dhe me disa miq të tyre.

Në fotot që ata kanë postuar në Instagram shihen se janë duke ia kaluar mjaft mirë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet