Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Ah Moj Jet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Moj Jet".
3. Video është e këngës "Ah Moj Jet", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Ah Moj Jet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  60

Këngë e albumit:

"Meda Me Balada"

Komente

Asnjë Koment

15/09/2015

2015-09-15T10:56:49+00:00midis rruges me ke lan
as nje fjal nuk ma ke than
as skam qen ndojher per ty
qe sot shpinen ma ke kthy

Ref:
ah moj jet ah moj jet
dikush qan e dikush qesh
dikan gjumi nuk e zen
e dikush i qet po flen

nuk e di ku kam gabu
se pa ty jam tu jetu
nuk e di qfar faji kam
se pran teje ma nuk jam

Ref:
ah moj jet ah moj jet
dikush qan e dikush qesh
dikan gjumi nuk e zen
e dikush i qet po flen


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena   vivakosova
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet