Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Mos Me Thuaj Se Me Do

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Thuaj Se Me Do".
3. Video është e këngës "Mos Me Thuaj Se Me Do", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Mos Me Thuaj Se Me Do  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"Hitet"

Këngë e albumit:

"Bjondinë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Mos me thuaj...se me do...ike prej meje...me harro
Mos kerko...asgje prej meje...dua tjem...sa me larg teje

Refrain 2x
Shko atje ku nuk jam une..harro se t'kam dashur shum
Mos u kthe te me lendojsh kurr me mua s'dot vallzojsh

Dua sonte...te kendoj...gjitha dhimbjet...ti harroj
Mos kerko...Meshir nga une...ti m'lendove...kur te deshta shum

Refrain 3x
Shko atje ku nuk jam une...harro se t'kam dashur shum
Mos u kthe te me lendojsh kurr me mua s'dot vallzojsh


Ky tekst u dërgua nga **peja**
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet