Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Jeto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Tî nuk din met dasht ne ket jet
Ti je gjall por zemra tka vdek
Ti nuk mundesh dashurin me ndi
Ti s'merzitesh kur unë jam n'vetmi

Jeto ti jeto e mu mke lendu
smundem me vdek as me jetu
Ti nuk do me dit sa po hi ne gjyna
Ah lot e mi ty kan met vra

Per dashni, rrejshem je betu
Unë t'kam dasht e ti m'ke lendu
Ti ke qesh kur m'ke ba me qa
Hajrin jetës kurr ske me ja pa

Jeto ti jeto e mu mke lendu
smundem me vdek as me jetu
Ti nuk do me dit sa po hi ne gjyna
Ah lot e mi ty kan met vra (5x)


Ky tekst u dërgua nga Saranda - Ge


Nuk kemi video për këtë këngë.


Meda
Publikimi: 29/01/2013


Meda - Jeto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeto".
3. Video është e këngës "Jeto", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0