Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Kur Nji Nate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

kur nje nat larg ne gurbet ntelefon zgjimi um thrret eja shok se dashnoren ty ta kom martu oooooooooooooooooooooooooo gurbet kur nje nat larg ne gurbet ntelefon genti um thrret eja shok se dashnoren ty ta kom martu ooooooooooooooooooo gurbet per ty jam trekkkkkkk o gurbet ti mu mke djeg de me kendu du me vajtu se dashnoren mu ma kan martu ore shpresat me kan ik une jam fajtor se dashnoren ma kan martu aman aman oj arjet per ty po vuj per ty po djegem larg ne gurbet oooooo non oj non beeeeeeeeeeeee


Ky tekst u dërgua nga Shpetim:tung:tung


Nuk kemi video për këtë këngë.


Meda
Publikimi: 13/07/2013


Meda - Kur Nji Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Nji Nate".
3. Video është e këngës "Kur Nji Nate", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0