Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Sa Gjynah

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Gjynah".
3. Video është e këngës "Sa Gjynah", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Sa Gjynah  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

05/04/2010

2010-04-05T17:10:54+00:00Shum dashni tuj qesh fillojn.
Po me lot perfundojn.
Tuj kujtu kohen e shkume.
Njerzit thojn ka qen e shkrume.

Sa Gjynah, sa Gjynah
Sjemi larg por smujm me u pa.
Sa Gjynah, sa Gjynah
Me u dasht e me u nda.

Sa Gjynah, sa Gjynah
Sjemi larg por smujm me u pa.
Sa Gjynah, sa Gjynah
Me u dasht e me u nda.

Shum dashni me gzim fillojn.
Me idhnim perfundojn.
E mbas ndarjes vujtjet vin
Kun mbarojn njerzit se din.

Sa Gjynah, sa Gjynah
Sjemi larg por smojm me u pa.
Sa Gjynah, sa Gjynah
Me u dasht e me u nda.(3x)


Ky tekst u dërgua nga Grejkoc3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet