Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • I Kujtoj Ato Vite

Audio

Video Link

Meda - I Kujtoj Ato Vite


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  13

Këngë e Albumit:

Ku Je Ti


I kujtoj vitet rinore
kur ishe ma e mira
dhe me dal te thirra
ishte mbramja e matures
kur me dy fjale qe mi fole
zemren se c´ma more
ne sy me shikove
ngadale mu afrove
me mua vallzove
zemren ma pushtove

I kujtoj une ato vite
kur me the te dua
kur rrishe me mua
ishe jeta me e bukur
kur e gjithe shoqnia
kishim simpatia
te gjithve se bashku
sec na vlonte gjaku
gzim ma t´madh nuk kishim
kur se bashku ishim


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini


teksteshqip.com © 2007 - 2017