Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Pash Nje Zot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pash Nje Zot".
3. Video është e këngës "Pash Nje Zot", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Pash Nje Zot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  44

Këngë e albumit:

"Hitet Nga Meda"

Këngë e albumit:

"Princeshë"

Komente

5 🔥

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00Pash nje zot a m'ke harru
a t'bjen mend ndojher per mu
jam betu ne ket jet dora e huj ska mem prek
ka meu plak ska met harru , ska me pas nafak per mu

Krejt kjo bot mem gjyku
o mendjen smujn me ma ndryshu
jam betu ne ket jet dora e huj ska mem prek
ka me u plak ska met harru ska me pas nafak per mu

Jam betu ne ket jet dora e huj ska mem prek
ka meu plak ska met harru ska me pas nafak per mu


Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet