Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mehdi Zena - Vetem Leku (Feat. Petrit Vullkani)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Vetem Leku" kënduar nga Mehdi Zena.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Vetem Leku".

Ky tekst është kërkuar 9 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
9

DËRGO TEKSTIN
Medi Zena
Featuring: Petrit Vullkani
Publikimi: 07/07/2022
Orkestrimi: Petrit Vullkani
Mix Master/Prod.By: On Fire Records
Clarinet: Shaban Cela
Llahut: Artur Yzeiri
Accordion: Shpetim Zylali
Keyboard: Shpetim Franca
Keyboard 2: Denis Fejza
Saz: Likja Sharki
Battery: Landi
Video Produksioni: Fatjon Kupi Film & PhotographyMehdi Zena - Vetem Leku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Leku".
3. Video është e këngës "Vetem Leku", por nuk këndohet nga Mehdi Zena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Medi Zena:


Komente 0