Më mbaj mend (për 1 muaj)

Megi Toma

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Megi Toma është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Familja e saj perbehet nga 6 pjestare: Megi e cila eshte dhe me e madhja, me pas vjen vellai i saj i cili merret me muzik gjithaahtu dhe me pas ka dy motra te vogla binjake dhe gjithashtu edhe prinderit. Ka rezultate te mira ne mesime. Ajo ka hobi pikturën, por asgjë nuk krahasohet me dëshirën për t’u bërë soprano. Ajo është është një vajzë me shumë vullnet dhe e dedikuar në studimin e muzikës, me të cilën po merret intensivisht që prej tre vites...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Natalia Tigani

Erma Mici

Xhemi Leka

Alisia Bajrami

Sidorela Hasa

Kejsi Tare

Ajla Rroji

Desila Myftaraj

Petrina

Martina Serreqi

Tags: Megi Toma


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet