Mehdi Berisha
Mehdi Berisha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Mehdi Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike. Më datë 1 Korrik 2011, Mehdi Berisha publikon videoklipin "Nuk Pranoj". Në vitin 2015, Mehdi Berisha publikon albumin "Valë E Drinit". Në vitin 2016, Rifat Berisha & Mehdi Berisha publikojnë albumin "Potpuri". Më datë 28 Shtator 2018, Mehdi Berisha publikon videoklipin "Ismail Haradinaj". Më datë 20 Tetor 2018, Mehdi Berisha publikon videoklipin "Bukuritë Që S’Mlanë Me U Plakë". Më datë 20 Qershor 2020, Mehdi Berisha publikon video...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 1