Mehdi Dulaku
Mehdi Dulaku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Mehdi Dulaku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 15 Tetor 2020, Mehdi Dulaku publikon videoklipin "Dasma E Jetimit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani. Më datë 10 Nëntor 2021, Mehdi Dulaku publikon videoklipin "Knaqu, Knaqu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0