A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mehmet Kosova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  183
  • Emri i Vërtetë:
  • Kenan Imirzalioglu
  • Vendlindja:
  • Bala (Ankara) 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Turqi 
  • Mosha:
  • 45 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Mehmet Kosova është një këngëtar i huaj. Emri i vertete: KENAN IMIRZALIOGLU Gjatësia: 1.90cm Hobi: basketbolli Lindi në një familje prej gjashte antarësh ndërsa ishte fëmija më i vogel. Gjatë shkollimit tregoi sukses tëveçant.Ka përfunduar fakultetin teknik-dega matematik.Gjatë vijimit të mësimit kolegët i propozuan që të konkurojë si mister ngase dallohej nga pamja atraktive mashkullore dhe anatomia briliante e konstruksionit trupor.Tash përpos porefsionit si aktor merret edhe me m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:


Tags: Mehmet Kosova, Jeta E Hidhur, Kenan Imirzalioglu, Mehmet Kososvari, Memet Kosova, Memet Kosovari, Mehmet Kosovali

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019