Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mei Dallashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  29
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Mei Dallashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Muzika ka qenë gjithnjë pjesë e jetës së saj. Aktualisht, ajo angazhohet me aktivitetet e Qendrës Kulturore të Fëmijëve në Tiranë. Arti është për Mein një mënyre jetese. Ajo përveç të kënduarit merret me pikturë dhe aktrim, dy disiplina që e ndihmojnë atë të jetë dhe më e kompletuar kur del në skenë. Mei është një fëmijë shumë modest dhe merr pjesë në ‘The Voice Kids’ në dy edicionet e para. Në vitin 2018, Mei Dallashi merr pjesë në Voice Kids...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eda Muça

Jasmina Dervishi

Sidorela Hasa

Desila Myftaraj

Patris Kacuri

Klaudia Thartori

Alina Jani

Amela Buzi

Kleansa Susaj

Alisia Bajrami

Tags: Mei Dallashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet