Më mbaj mend (për 1 muaj)Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Mejda është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Mejda merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Nuk E Ndjej"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rolly

Besmir Rudi

Nesko

Contraband Gotti

T4k

Mergim

Mario Beats

Net 11

Festim Gerxhaliu

Moz

Tags: Mejda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet