Më mbaj mend (për 1 muaj)

Melinda Ademi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  762
 • Vendlindja:
 • Mitrovicë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Melinda Ademi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, hip-hop dhe R&B. Ka befasuar jo vetëm jurinë e spektaklit të famshëm televiziv ‘American Idol’ por edhe mbarë shikuesit, jo vetëm për zërin e saj të mrekullueshëm, por edhe për historinë që bart. 16-vjeçarja nga Mitrovica Melinda Ademi, ka rrëfyer historinë e saj që kur familja vendosi të largohej nga Kosova, gjatë luftës e deri tek ëndrrat për t’u bërë një këngëtare e madhe. Në videon e shfaqur nga ‘Fox TV’, vajza tregon për momentet e largimit të saj nga Kosova...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Komente

59 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (69)

4
13
22
15
23
12
11
21
13
7
14
18
10
23
23
21
15
24
6
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Njomza Vitia

Blertina Shabani

Anxhelina Hadergjonaj

Xhejn Kumrija (JANEX)

Ema Smajli

Donika Nuhiu

Lady Cherry

Dona Janova

Qendresa Batllava

Adelina Jashari

Tags: Melinda Ademi, Melinda, American Idol


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet