Më mbaj mend (për 1 muaj)

Melisa - S’ma Ndjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

Gjete fajin, gjete fajin
Gjete fajin e s'ma le
Ndjenjat t'marrin, mendt te dalin
Gjith ty t'folin po s'ma the

Kapma ti doren, mos ma l'sho
Ti em njeh mir, une ty nuk t'lo
Lej ca t'thojn e lej ca bojn
Un po t'them vec sagapo

Com ti foto dhe menoj
Nji SMS a don me bo?
Se un pa ty senscion nuk boj
S'di hala a m'don ti mo

Kapma ti doren, mos ma l'sho
Ti em njeh mir, une ty nuk t'lo
Lej ca t'thojn e lej ca bojn
Kejt pe shohin qe ti m'do

O le t'thojn ca t'duan, s'ma ndjen
Ti di oksid e un oksigjen
Se fundja fundit ne na dhem
Kur jena mir, kur jena keq le t'thojn ca t'duan, s'ma ndjen
Ti je i marr e un e cmend
Kjo dashuri si ky refren
Kur jena mir, kur jena keq le t'thojn ca t'duan, s'ma ndjen

Ke harru
Ca ke premtu dikur ke harru
Je pendu
Se prap po don ti me kon me mu baby baby
2x

Kapma ti doren, mos ma l'sho
Ti em njeh mir, une ty nuk t'lo
Lej ca t'thojn e lej ca bojn
Un po t'them vec sagapo

Com ti foto dhe menoj
Nji SMS a don me bo?
Se un pa ty senscion nuk boj
S'di hala a m'don ti mo

O le t'thojn ca t'duan, s'ma ndjen
Ti di oksid e un oksigjen
Se fundja fundit ne na dhem
Kur jena mir, kur jena keq le t'thojn ca t'duan, s'ma ndjen
Ti je i marr e un e cmend
Kjo dashuri si ky refren
Kur jena mir, kur jena keq le t'thojn ca t'duan, s'ma ndjen


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Melisa Lleshi
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/01/2022
Teksti: Melisa Lleshi & Stine
Orkestrimi: Stine
Video Produksioni: Cinematic.ch
Produksioni: Stine


Melisa - S’ma Ndjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S’ma Ndjen".
3. Video është e këngës "S’ma Ndjen", por nuk këndohet nga Melisa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Melisa Lleshi:


Komente 0