A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Melisa Zaganjori
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2

Melisa Zaganjori është këngëtare e njohur. Në vitin 2011, Melisa Zaganjori merr pjesë në The Voice of Albania 1.

Në Maj 2012, Melisa Zaganjori merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Ne Emrin Tend".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019