Më mbaj mend (për 1 muaj)

Melodajn Mancaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Melodajn Mancaku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2018, Melodajn Mancaku merr pjesë në Junior Fest 2018 me këngën "Ëndërroj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


E bija e

Etmond Mancakut

Motra e

Wendi Mancakut

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vesa Kiseri

Rita Rexhepi

Blorentina Morina

Sijeta Hoti

Xhesuida

Fortesa Berisha

Albina Sinani

Era Saraçi

Shejla Sylejmani

Erika Ahmeti

Tags: Melodajn Mancaku


Komente mbi këtë artist