Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Melosi është një produksion shumë i njohur. Produksioni Melosi është një produksion nga Gjakova. Zakonisht merret me editimin e albumeve të shumë këngëtarëve nga Gjakova. Albumet që ka edituar në treg ky produksion janë kryesisht albume nga këngëtari Xeni dhe janë cilësuar mjaft cilësore....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Black Fish Entertainment

5 Stars

Fronmedia

Koperativa

Fly Pictures

ASHA

Produksioni Yjet

Produksioni Ardi

Intro Creative

Bleri Production


Tags: Melosi

Krijo Një Kartolinë