Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Memi - Dashni Me Internet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni Me Internet".
3. Video është e këngës "Dashni Me Internet", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Memi - Dashni Me Internet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

04/01/2014

2014-01-04T22:58:47+00:00U njoftuam ne internet
kaqurrelja me la pa mend
Sy me sy neper kamer
Dashuri me kompjuter

dashni me internet
sa mir e sa lezet
me lidhje drejtperdrejt 2x
jemi knaqur krejt

sa te reja sa te ri
sikur ne kan ra ne dahsni
jemi larg po ska rendsi
dashuria ska kufi

dashni me internet
sa mir e sa lezet
me lidhje drejtperdrejt 2x
jemi knaqur krejt

Dashurin ta mbajm fshehtsi
e ta dim veq un e ti
ska nevoj kush me na pa
ne internet na bojm sefa

dashni me internet
sa mir e sa lezet
me lidhje drejtperdrejt
jemi knaqur krejt

dashni me internet
sa mir e sa lezet
me lidhje drejtperdrejt
jemi knaqur krejt

dashni me internet
sa mir e sa lezet
me lidhje drejtperdrejt
jemi knaqur krejt


Ky tekst u dërgua nga Dina
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet