Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Memi - O Llokum Llokumi Jem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Llokum Llokumi Jem".
3. Video është e këngës "O Llokum Llokumi Jem", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Memi - O Llokum Llokumi Jem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Unaza E Arit"

Komente

1 🔥

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Hyn ne valle shpirti im po te pres me padurim luaj per mua mos prito qele zemren me dashuro.Hyn ne valle shpirti im po te pres me padurim luaj per mua mos prito qele zemren me dashuro.O llokum llokumi jem a e din sa me pelqen e kjo nat sa ka jeshi kur po lujna un dhe ti.O llokum llokumi jem a edin sa me pelqen e kjo nat sa ka jeshi kur po lujna un dhe ti..Veq tuj lujt e veq tuj kesh je per mu moj beqaresh shum djali po te shikon po si un askush ste don .VEq tuj lujt e veq tuj kesh je per mu moj beqaresh shum djali po te shikon po si un askush ste don..O llokum llokumi jem a edin sa me pelqen e kjo nat sa ka jeshi kur po lujna un dhe ti.Ref'' O llokum llokumi jem a edin sa me pelqen e kjo nat sa ka jeshi kur po lujna un dhe ti..Ref;O llokum llokumi jem a edin sa me pelqen e kjo nat sa ka jeshi e kjo nat sa ka jeshi kur po lujna un dhe ti.Ref' O llokum llokumi jem a edin sa me pelqen e kjo nat sa ka jeshi kur po lujna un dhe ti..


Ky tekst u dërgua nga Argjendaa
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet