Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Shiqoj Ne Dritare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


shiqoj ne dritare e vuaj me lot
veten smundem ta permbaj lotet me pikojn
veten smundem ta permbaj lotet me pikojn

o dashnorja ime
a thu te kam dasht

a kto vite qe ishim bashk
te mi bojsh mua allall

Rfr:(2)

ndoshta gjon naj tjeter

por un te mbaj vet

sikur nxen djelli i par
aj tjetri nuk nxen

Ref(2)

Ky tekst u dërgua nga Erbin Abazi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 05/01/2014


Më Shumë Këngë Nga Memi:


Komente 0


Memi - Shiqoj Ne Dritare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shiqoj Ne Dritare".
3. Video është e këngës "Shiqoj Ne Dritare", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.