Audio

Memi - E Kam Dashur Shkollen


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Vajze Shkupjane"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Kam Dashur Shkollen" kënduar nga Memi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Memi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Adem Ramadani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E kam dashur shkollen
e kam dasht shoqnin
tash i lash te gjitha
fillova dashurine [2x]

Dua t´vish me mua
dua te kem prane
se veç vdekja mori vajze
prej teje me ndane [2x]

Shum te dua mori vajze
ty te dua fort
prej dashnis se madhe vajze
mu´ me pikojn lote [2x]

Dua t´vish me mua
dua te kem prane
se veç vdekja mori vajze
prej teje me ndane [2x]Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...