Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Tash Prej Meje U Largove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

i vetmuar un u rrita
lumturi vetes si dita
i vetmuar un u rrita
lumturi vetes si dita
more rrugen u largove
pse moj shpirt ti me harrove
more rrugen u largove
pse moj shpirt ti me harrove

refr:
tash prej meje u largove
zemren time e lendove
dhimbjet tmija ti mi shtove
dashnin tjetrit ja dhurove
2x

Tere naten enderrat mundojn
per dashruin ata spushojn
Tere naten enderrat mundojn
per dashruin ata spushojn
vetem hena me shoqeron
ftyren tane ma kujton
vetem hena me shoqeron
ftyren tane ma kujton

refr:
tash prej meje u largove
zemren time e lendove
dhimbjet tmija ti mi shtove
dashnin tjetrit ja dhurove


Ky tekst u dërgua nga  Behar

Memi - Tash Prej Meje U Largove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tash Prej Meje U Largove".
3. Video është e këngës "Tash Prej Meje U Largove", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0