Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Kush Po Lun Ma Mire Qyqek Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


paska nis vallja me lue
e fustanat shpesh me i ndrrue
paska ardhe pune me inat
kush me lujt ja ka zanat

(ref 2x)
luje vallen pa dredhija
me mindil me shamija
me mindil kollan jelek
kush po lun ma mire qyqek

klarineti shkon gazel
nje shami nje cike ma sjell
luje syzeze gishtat me kam
7 mallah shoqe sun gjane

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Kush Po Lun Ma Mire Qyqek
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Po Lun Ma Mire Qyqek".
3. Video është e këngës "Kush Po Lun Ma Mire Qyqek", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0