Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Memi - Po Pi Raki

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Pi Raki".
3. Video është e këngës "Po Pi Raki", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Memi - Po Pi Raki  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

30/10/2014

2014-10-30T13:19:24+00:00po pi raki po pi raki
vuaj dhe kendoj
kenga ime ka nje dert
dashnojra m´harroj

askush hallin nuk ma din
prandaj pi raki
kenga ime ka nje hall
dashnorja m´la ne rini

(ref 2x)
rini oj rini
ku ma humbe at dashni
rini oj rini
c´kam me vyn kjo pasuri pa ty

pa ty pa ty oj rini
ku ma humbe at dashni
rini oj rini
e kam dasht si syt e mi

rini oj rini
ku ma humbe at dashni
rini oj rini
c´kam me vyn kjo pasuri
pa ty ?


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet