Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Memi - Beso Beso, Mos Beso

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beso Beso, Mos Beso".
3. Video është e këngës "Beso Beso, Mos Beso", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Memi - Beso Beso, Mos Beso  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

30/10/2014

2014-10-30T13:19:24+00:00e kalova tere boten
vajze si ty nuk gjeta kund
flokt e gjata syt mavi
me ty vajze kam ra n´dashni

(ref 2x)
n´ty jam dashuru s´besoj
per ty jam tuj kendu s´besoj
ti dot jesh per my s´besoj

beso beso mos beso
ket kenge ty pot ta kushtoj
beso beso mos beso
ket kenge per ty e kendoj

kur ti pash une syte e ty
zemra ime u gezu
flokt e gjata prapa shpine
kur ti pash zemren ma shkrive

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet