Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Bjondine, Bjondine Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vjen mengjesi e po zbardhete un nuk po flej
edhe eshtrat me jan lodhurtrupin nuk e ndjej
ref...(2X)
BJONDINE BJONDINE jeta cka me vyne
eja njehere pash perendine.
Dielli im me ate e ngrohen e mu po me ftoh
e ste dukem me i bukur qe me nuk me don.
ref....(2X)
BJONDINE BJONDINE jeta cka me vyne
eja njehere pash perendine.
ref...(2X)
BJONDINE BJONDINE jeta cka me vyne
eja njehere pash perendine


Ky tekst u dërgua nga Mirco


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Bjondine, Bjondine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bjondine, Bjondine".
3. Video është e këngës "Bjondine, Bjondine", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0