Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Memi - Ah Moj Merite

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Moj Merite".
3. Video është e këngës "Ah Moj Merite", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Memi - Ah Moj Merite  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/12/2011

2011-12-03T15:02:07+00:002. dola nje dit me shetit pash ni vajz me ka habit u afroja ta propuzoj emnin merit mu me tregoj
ref.
2. ah moj merit syt sikur drit krejt prej menje me ke habit spari qik kur t`pash ty zemra ime ra dashni

2 .sa me fat ish ajo dit q`takova ty oj merit vetem thuj se te du gzimi i madh

ref.
2. ah moj merit syt sikur drit krejt prej menje me ke habit spari qik kur t`pash ty zemra ime ra dashni


Ky tekst u dërgua nga Edon
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet