Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Memi - Bie Shi E Fryn Nje Ere


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Bjondin"
Bie shi e frynë një erë
tek unë dimer tek ti verë
sytë e tu rrezojnë si dritë
sytë emi qajnë ditë prë ditë

Aman zemër eja ti
si dikur në krahët e mi
shpirtë e zemër po më plasin
emrin tënd buzët e flasin

Në dorë mbajë fotografin
ku jemi bashkë unë dhe ti
emrin tëndë kudo e shkruaj
për sa jetë unë do t'vuaj


Ky tekst u dërgua nga Benhamin
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...