Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Fat I Zi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I vetmuar jam ne halle.
Kur dashnoren se kam afer.
Por nje pik un kam ne zemer.
Shpiriten ma kan marr.
Por nje pik un kam ne zemer.
Shpirtine ma kan marr.

Koha kalon me lot qaj.
Se dashnoren ma kan marr.
N'zemren time kam nje ziarr.
E di se skam me marr.
N'zemren time kam nje ziarr.
E di se skam me marr.

Koha po kalon kthim ma nuk ka varrin nuk e di se ku e ke por dashurin perjet te un e ke.

O zoti mua tregom rrugen.
Fatin tim ku ta kerkoj.
Rri i mbytur ne mendime pa dashonren time.
Rri i mbytur ne mendime pa dashnoren time.

Fati zi mor fati zi,
A m'tregon se ku me shku?
Rrugt e mija i kam humbur, ty s'do te harroj kurr.
Rrugt e mija i kam humbur, ty s'do te harroj kurr.
Amannn... aman... aman...aman aman...ohhhhhh aman... aman...aman...ehhhhhh


Ky tekst u dërgua nga Gentjana Muca


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Fat I Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fat I Zi".
3. Video është e këngës "Fat I Zi", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0