Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Ty Te Vraft Kjo Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


version1
Sonte heshtja po zotëron
e dashura po më shkon
me duvak e kanë stolis
me tjetër dashnia ka nis

version2
Dorën time me nisans
dhimbjet dua me i zbraz
po e qajë unë yash vetveten
ajo mu ma shkrutoj jetën

version3
Prej veture e kanë zbritë
ah kjo natë mu më ka mbytë
këtë prej teje se kam pritë
se kshtu ti ke me m'mërzitë

version4
Në atë shpi ku je martu
asnjëher ske me u gëzu
prej n'dritare ty të shohë
tjetrin duke përqafu

Ky tekst u dërgua nga Benhamin


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 24/02/2013


Më Shumë Këngë Nga Memi:


Komente 0


Memi - Ty Te Vraft Kjo Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty Te Vraft Kjo Dashni".
3. Video është e këngës "Ty Te Vraft Kjo Dashni", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.