Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Ne Ket Vorr Dashnorja Pushon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


N'Këtë rini në dhe të zi
t'kisha t'parën dashuri
zemrën mua ma përvlon
në këtë varrë dashnorja m'pushon
në këtë varrë dashnorja m'pushon

ç'farë të bëj tash nuk e di
dua t'mbetem unë me ty
t'kan mbulu me dhe të zi
në kë varrë po pushon ti
në këtë varrë po pushon ti

Tash mbi varrë lule kanë çel
e kërkoj por nuk më del
a ka kush që t'më ndihmon
në këtë varrë dashnorja m'pushon
në këtë varrë dashnorja m'pushon


Ky tekst u dërgua nga Benhamin

Memi - Ne Ket Vorr Dashnorja Pushon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Ket Vorr Dashnorja Pushon".
3. Video është e këngës "Ne Ket Vorr Dashnorja Pushon", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0