Audio

Memi - Ne Ket Vorr Dashnorja Pushon


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/04/2016

2016-04-22T10:16:54

Këngë e albumit:

"Ajo Ishte Një Turkeshë"
N'Këtë rini në dhe të zi
t'kisha t'parën dashuri
zemrën mua ma përvlon
në këtë varrë dashnorja m'pushon
në këtë varrë dashnorja m'pushon

ç'farë të bëj tash nuk e di
dua t'mbetem unë me ty
t'kan mbulu me dhe të zi
në kë varrë po pushon ti
në këtë varrë po pushon ti

Tash mbi varrë lule kanë çel
e kërkoj por nuk më del
a ka kush që t'më ndihmon
në këtë varrë dashnorja m'pushon
në këtë varrë dashnorja m'pushon


Ky tekst u dërgua nga Benhamin
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...