Audio

Memi - Nuk Kam Qen I Lumtur


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/01/2009

2009-01-18T16:33:04

Këngë e albumit:

"Nuk Kam Qene I Lumtur"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Kam Qen I Lumtur" kënduar nga Memi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Memi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...