Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Hej Seni Seviorum  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/01/2014

2014-01-04T23:14:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hej Seni Seviorum" kënduar nga Memi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Memi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet