Audio

Memi - Sa T'lazdrume Jan Qikat E Ksaj Kohe


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/01/2014

2014-01-05T00:09:46


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa T'lazdrume Jan Qikat E Ksaj Kohe" kënduar nga Memi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Memi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...