Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Memi - Udhe E Mbare


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/10/2014

2014-10-30T14:18:01

Këngë e albumit:

"Nuk Kam Qene I Lumtur"
Udha e mbare moj ty te qofte
Fati ti le te percjell
Edhe une tash do te mbetem
Sikur dita moj pa diell

Sikur dita moj pa diell x2

Edhe une tash do te mbetem x2

Sikur dita moj pa diell x2

Nese s'me beson ti mu
Sot pa ty kendoj me mall
Kurre s'do te martohem une
Deri sa te jem une gjalle

Deri sa te jem une gjalle

Kurre s'do te martohem une x2

Deri sa te jem une gjalle x2

Ti dhe kujt t'i behesh nuse
Kush do te jete moj dhandri yt
Kush do t'i puthe buzet e kuqe
Cili eshte ai qe me mbyt

Cili eshte ai qe me mbyt

Kush do t'i puthe buzet e kuqe x2

Cili eshte ai qe me mbyt x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...