Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mendi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Mendi është një këngëtar i njohur. Armend Bajrami, i njohur si Mendi jeton ne Zvicer. Më datë 19 Qershor 2007, Speya publikojnë videoklipin "Mos M`thuj", në bashkëpunim me Mad Lion & Mendi. Më datë 6 Gusht 2009, Riza Selimi & Mendi publikojnë videoklipin "Te Mireve Beju Mir O Zot". Më datë 9 Mars 2011, Mendi & Blero publikojnë videoklipin "Njo Me Njo". Videoklipi u prodhua nga Pixels Production. Më datë 11 Nëntor 2011, Freax publikojnë videoklipin "Rockstar", në bashkë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shqipton Rexhaj

Shkëlzen Nikqi

Noa Nikolla

Mergim Gojani (Gimi)

Tooni

Rinor Shala

Samson Gjoni

Liridon Sefa

Nimon Mushkolaj

Shkelzen Iberhysaj

Tags: Mendi, Armend Bajrami


Komente mbi këtë artist