Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mendi & Linda - Ndoshta Prap Nje Dite

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta Prap Nje Dite".
3. Video është e këngës "Ndoshta Prap Nje Dite", por nuk këndohet nga Mendi & Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mendi & Linda - Ndoshta Prap Nje Dite  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Linda

27/10/2016

2016-10-27T18:35:23+00:00Mendi:

A ka faj zemra qe stka harru
A kam gabuar qe tkam taku
A ka faj syri qe tka pa
Perse dy zemra duhet mu nda

X2
Linda:
Ndoshta prap nje dit te shoh
Ndoshta behem se ste njoh
Ndoshta prap nje dit me sheh
Ndoshta bahesh se sme njeh

Mendi:

A ka faj zemra qe tka dasht
Kush ka gabuar qe sjemi bashk
A po gaboj qe pot kerkoj
Perse nga zemra spo mund t'largoj

X2
Linda:
Ndoshta prap nje dit te shoh
Ndoshta behem se ste njoh
Ndoshta prap nje dit me sheh
Ndoshta bahesh se sme njeh


Ky tekst u dërgua nga Bushi-studenqanaleeee
Më Shumë Këngë Nga Mendi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet